شرکت ابنیه کسری

مشاوره، اجرا و نظارت

معرفی شرکت

گروه ساختمانی کسری متشکل از شرکت طراحان ابنیه کسری به شماره ثبت 340231 (سهامی خاص) با ماموریت ارائه خدمات مشاوره و اجرایی و شرکت ایستا ابنیه کسری به شماره ثبت 366058 (سهامی خاص) با ماموریت ارائه خدمات اجرایی و پیمان مدیریت کارهای خاص به ترتیب در طی سال‌های 1387 و 1388 توسط تعدادي از مهندسين فارغ التحصيل دانشگاه صنعتي شريف با هدف ارايه خدمات در پروژه‌هاي عمراني و بهبود کیفیت ساخت با استفاده از تکنولوژی‌های نوین صنعت ساخت در تهران به ثبت رسيد و از آن تاريخ تا کنون در اقصي نقاط کشور و مناطق برون مرزي ضمن ارائه خدمات مشاوره پروژه‌هاي مختلف در دو مرحله طراحی و نظارت با متراژ بيش از یک میلیون و پانصد هزار متر مربع، اجرای تعداد قابل توجهی پروژه را نیز در قالب قرارداد‌های اجرایی به صورت طرح و اجرا به پایان رسانده است.

چشم انداز شرکت­های کسری تبديل شدن به شرکت برتر طرح و ساخت با استانداردهاي والاي اخلاقي و صداقت و شفاف در زمينه پروژه­هاي خاص، طراحي بهينه سازه‌ها و ارايه روشهاي نوين، اقتصادي و عملي براي کارهاي صعب الاجرا در کنار اطمينان از رضايت کارفرمايان مي باشد.

جهت پاسخگويي به طيف گسترده نيازهاي کارفرمايان، اين مجموعه سعي داشته است تا در کادر فني خود تخصص‌هاي مورد نياز را در بخش های معماری، سازه و تاسیسات جمع آوری نماید.

از مهمترین توانمندی‌های این مجموعه ارائه کلیه خدمات مرتبط با سازه های فلزی پیچ و مهره ای و سازه های بتنی با دال پیش‌تنیده و دال مجوف (waffle) می باشد. این توانمندی ها شامل طراحی، تأمین مصالح و اجرا (E.P.C.) می باشد.

از دیگر زمینه‌های اصلی فعالیت این مجموعه طرح و اجرای عملیات پایدار‌سازی جداره‌های گود و تحکیم بستر و بهسازی خاک با استفاده از روش‌های نوین می‌باشد. این مجموعه ضمن ارائه خدمات مشاوره در تعداد قابل توجهی از این نوع پروژه ها، در موارد متعددی عملیات پایدار‌سازی در قالب قرارداد طرح و اجرا را به انجام رسانده است.

این مجموعه منسجم دارای سوابق علمی و عملی متعدد و آشنا به فن آوری های روز بوده و در زمینه های مرتبط فعالیت می نماید.

مدیران و اعضاء هیات مدیره شرکت قبل از تاسیس شرکت نیز دارای سوابق طراحی، اجرائی و مدیریتی قابل ملاحظه در بخش ساخت و ساز خصوصاً در پروژه های بزرگ و انبوه اعم از پروژه های عمرانی، مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی بوده اند که در صورت نیاز بصورت جداگانه قابل ارائه خواهد بود.


موضوع کاری شرکت

طرح و اجرای اسکلت بتنی
تیم فنی قوی به همراه سوابق اجرایی قوی، سبب شده است این شرکت پروژه های موفقی در زمینه اجرای اسکلتهای بتنی خاص با دهانه های بلند داشته باشد. تجهیزات کافی این شرکت از قبیل بیش از 2000 متر مربع قالب فلزی به همراه ادوات مربوطه، قالب وافل در حدود 2000 متر مربع، اسکافولد با پوشش 7000 متر مکعب، چندین دستگاه خم وبرش و خاموت زن، تجهیزات اجرای پیش تنیدگی از قبیل چندین جک مونو Powerteam، جک مولتی DSI، سبب شده است پروژه های اجرا شده این شرکت در محدوده زمان بندی پروژه به اتمام برسد.

طرح و اجرای اسکلت فولادی
این شرکت با دراختیار داشتن یک کارخانه جهت اجرای اسکلت¬ و سازه های فولادی اقدام به اجرای تعدای قابل توجهی سازه فولادی با اتصالات غالبا پیچ و مهره¬ای نموده است:

 • کارخانه ابنیه کسری: شهریار، آدران، شهرک صنعتی سبلان،
  • از جمله پروژه هایی که این شرکت در طرح و اجرا آن به صورت EPC همکاری داشته است می توان به پروژه های زیر اشاره کرد:
 • 1- کارخانه خمیر پیتزا مطهر
 • 2- کارخانه در و پنجره upvc مانیس
 • 3- بیمارستان چمران تبریز (اسکلت فلزی پیچ و مهره ای)
 • 4- سالن ورزشی گلستان
 • 5- کارخانه آرد نهاوند
 • 6- بیمارستان شیراز(اسکلت فلزی پیچ و مهره ای)
 • 7- بیمارستان بندرعباس(اسکلت فلزی پیچ و مهره ای)
 • 8- بیمارستان حضرت ابوالفضل (علیه السلام) کرمانشاه
 • 9- بیمارستان ثامن الائمه (علیه السلام) مشهد مقدس
 • 10- انبار غله بندر امام خمینی (ره) (سوله فلزی پیچ و مهره ای با دهانه 52 متر و طول 210 متر)
 • 11- سقف سالن سینمای هشتگرد (سازه فضاکار با دهانه 33 متر)
 • 12- پل متحرک بندر امیرآباد …

• آزمایشات ژئوتکنیک و مکانیک خاک، پایدار سازی جداره گود
گرچه از ابتدای تاسیس شرکت فعالیتهای قابل توجهی در زمینه مهندسی مکانیک خاک و ژئوتکنیک صورت گرفت، لیکن عمده فعالیتها در این قسمت از سال 1389 و در مواجهه با خاک های مسئله¬دار در چندین پروژه شکل گرفت. طراحی چندین پروژه در مناطق با خاک نامناسب با ظرفیت باربری کم یا پتانسیل روانگرایی و یا نیاز به ارائه طرح جهت پایدارسازی جداره گودهای عمیق و نظارت بر اجرای آن سبب توسعه این بخش شرکت گردید، از سال 1390 مسئله طرح و اجرای در بخش ژئوتکنیک به صورت جدی مورد توجه قرار گرفت. از آن تاریخ این شرکت در قالب پیمانکار طرح و اجرا و یا ارائه خدمات مشاوره در تعداد قابل توجهی از این دست پروژه فعالیت نموده است. نیاز به انجام مطالعات ژئوتکنیک دقیق و قابل اطمینان سبب گردید تا در سال 1392 واحد مطالعات ژئوتکنیک این شرکت تحت عنوان آزمون پی کسری فعالیت خود را آغاز کند. این شرکت تا کنون بیش از 10 پروژه پایدار سازی جداره گود را با موفقیت به اتمام رسانده است.


به یاری خداوند در طول نه سال فعالیت شرکت در انجام پروژه های متعدد، در برخی از فعالیتها در ایران اولین بوده ایم که برخی از آنها عبارتند از:
اولین تیرچه پیش تنیده در پروژه انبوه سازی هشتگرد با سیستم ICF، البرز
اولین ترکیب سیستم پیش تنیده با دال حبابی در پروژه مجتمع تجاری البرز، قزوین
اولین سقف پیش تنیده منحنی در پلان و ارتفاع در ویلای لواسان، تهران
اولین سازه فلزی منحرف کننده باد در برجهای خنک کننده در پروژه شازند، اراک
اولین حصار کابلی (BARRIER CABLE) در پروژه روشا، نیاوران تهران
اولین فونداسیون پیش تنیده در برج مسکونی آدنا، سرعین اردبیل

سعی ما بود بهر آبادی این سامان


پیش تنیدگی
نیاز به ایجاد دهانه های بزرگ در معماری سبب استفاده از میلگرد گردید تا ضعف بتن در کشش رفع گردد. دو عامل مقاومت پائین بتن های اولیه و ایجاد وادادگی (relaxation) در میلگرد¬ها و تراکم بالای آرماتور سبب عدم موفقیت این روش گردید. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، ساخت بتن با مقاومت های بالاتر و فولاد با وادادگی کم و مقاومت بسیار بالا سبب شد که پیش تنیدگی به عنوان ابزاری قدرتمند در ساخت دهانه¬های بلند به کار گرفته شود. در سال های اخیر با توجه به نیازهای معماری ساختمانها همچون ایجاد دهانه¬های بلند، ستون گذاری نامنظم، حذف آویز تیرها و … گزینه پیش تنیدگی وارد عرصه ساخت و ساز شد و در کنار زیبایی معماری، باعث کاهش هزینه¬های ساخت، سرعت اجرای بالا سازه و سهولت اجرای تاسیسات ساختمانی شده است. در کشور ما با توجه به امکانات موجود مناسب در صنعت ساختمان سازی می¬توان از امتیازات این تکنولوژی بهرمند گردید. در اکثر کشورها این سیستم در ساختمانهای زیر به کار گرفته شده است:
 ساختمانهای بلند مرتبه
 ساختمان های اداری و مسکونی
 هتلها، بیمارستانها
 پارکینگ های طبقاتی
 مراکز آموزشی و فرهنگی، آمفی تئاترها
 مراکز درمانی و بهداشتی
 مراکز تجاری
 سالنها و انبارهای صنعتی
 سالن¬های ورزشی و استادیوم ها
 کفهای صنعتی
 ساختمانهای خاص همچون بناهای یادبود، پروژه های انبوه سازی، مخازن زمینی و هوایی آب و سوخت، فرودگاهها، پلها و مراکز هسته¬ای، سیلوها
علاوه بر کاربردهای مختلف پیش تنیدگی در ساختمان و صنعت عمران، از مزایای آن جهت اجرای سازه¬های خاص و خدمات ویژه مهندسی استفاذه های فراوانی می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 مقاوم سازی های موجود (بخصوص در مناطق زلزله خیز)
 مهار خاک (نیلینگ)
 بالا بردن سازه های سنگین ((heavy-lifting
 اجرای سازه های ویژه نظیر اسکله ها و …


این شرکت در راستای اجرای صحیح این سیستم و در جهت رشد و گسترش این تکنولوژی روزآمد سازه ای خدمات زیر را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید:
 تهیه طرح اولیه و ارائه سیستم سازه ای مناسب
 برآورد قیمت و مقایسه با سیستم های مشابه و متداول
 تحلیل و طراحی سازه و تهیه نقشه های اجرایی کامل
 تحلیل و طراحی سقف پیش تنیده بر اساس آیین نامه های معتبر به کمک نرم افزار تخصصی ADAPT و RAM CONCEPT
 تامین مصالح پیش تنیدگی
 اجرای سقف های پیش تنیده
 نظارت و کنترل بر اجرای پیش تنیدگی
برای این امر بخش پیش تنیدگی شرکت گروههای زیر را در بر دارد:
 بخش فنی و طراحی
 بخش اجرایی
 بخش بازرسی و نظارت
 بخش پشتیبانی

مزایای پیش تنیدگی :

امکان ایجاد دهانه های بزرگتر با افزایش فواصل بین ستونها

کاهش ضخامت سقف و وزن سازه

سطح زیرین دال به صورت تخت

انعطاف بیشتر در پلان

کنترل ترک، تغییر شکل و افزایش دوام سازه

سیکلهای اجرایی کوتاهتر و سرعت در عملیات اجرا

کاهش هزینه های ساخت و بهره برداری

مزایای سازه¬ای

عملکرد بهتر در زلزله

دالهای مجوف
این شرکت در کنار طرح و اجرای دالهای پیش تنیده، با توجه به مشخصات برخی از پروژه ها و ملاحظات اقتصادی، طراحی و اجرای دالهای مجوف را از سال 1394 در دستور کار خود قرار داد و در این راستا پروژه سیتی سنتر آبادان را با این سیستم دال به انجام رسانیده است.

مکانیک خاک و مهندسی ژئوتکنیک
پایدارسازی جداره گود
افزایش قیمت زمین در شهرهای بزرگ و کلان شهرها و نیاز به استفاده از فضاهای زیرزمینی جهت استفاده در بخش های مختلف سازه ها نظیر فضا پارکینگ، تاسیسات و انباری سبب شده است تا گودبرداری های عمیقی برای احداث ساختمان ها صورت پذیرد. سيستمهاي پایدارسازی جداره گود(Supporting System of Excavation) يا سازه نگهبان جهت پايدارسازي لغزشهاي خاک، محدودسازي تغييرشکل ديوارها و حفاظت از سازههاي مجاور محوطه گود، امکان گودبرداري قائم و ايجاد فضاي لازم جهت اجراي فونداسيون و سازه اصلي بکار برده ميشوند. روشهاي متعددي براي پایدارسازی جداره گود و اجراي سازه نگهبان وجود دارد كه بايد با توجه به شرايط زمينشناسي و ژئوتكنيكي محل (نوع خاك، لايهبندي، سطح آب زيرزميني و غيره)، عمق گودبرداري، شرايط اقتصادي، محدوديتهاي اجرايي و نيازهاي طرح مورد بررسي قرار گيرند. در نهايت ممكن است با توجه به عوامل مذكور از روشهاي مختلفي براي هريك از ديوارها و قسمتها مختلف گود استفاده گردد.
مزایای پایدارسازی جداره گود به روش ميخکوبي و مهاری:

 • اجرای سریع و اقتصادی
 • اخلال کم در بار ترافیکی خیابان های اطراف
 • انجام همزمان عمليات پايدارسازي و خاكبرداري از بالا به پايين به صورت مرحله‌اي
 • اشغال حداقل فضای کار در کف گود و در نتیجه آزادی عمل زیاد جهت اجرای پی و سازه
 • رفتار لرزه ای مناسب با توجه به انعطاف‌پذيري سيستم ديوار ميخكوبي شده

در صفحات بعد برخی از کارهای محاسباتی و اجرایی شرکت ارائه شده است. لیست کامل کارها در صورت درخواست کارفرما ارسال می گردد.

ورودی بندر شهید رجایی، تیر عمیق پیش تنیده، دهانه 66 متر، هرمزگان


مجتمع مسکونی بسیج دانشگاه شریف
پایدار سازی جداره گود
محل: تهران، خیابان اشرفی اصفهانی
کارفرما: شرکت اسوه شریف
سطح جداره گود: 2000 متر مربع
ارتفاع گود: 16 متر
روش اجرا: شمع فولادی و مهار (کابل)
توضیحات: تراز آب زیرزمینی در 8 متری
فعالیت شرکت: طرح، تهیه مصالح و اجرا
در چهار ماه (سال 1393)

کارخانه ایران هورمن
پایدار سازی جداره گود
محل: جاده مخصوص تهران – کرج
کارفرما: شرکت نقش پایه
سطح جداره گود: 1000 متر مربع
ارتفاع گود: 7/8 متر
روش اجرا: میخکوبی (نیلینگ)
توضیحات:
فعالیت شرکت: طرح، تهیه مصالح و اجرا
در 30 روز (سال 1392)

مجتمع تجاری- مسکونی دیانت
پایدار سازی جداره گود
محل: تهران، خیابان استاد معین
کارفرما: شرکت شکیل ساخت یزد
سطح جداره گود: 1300 متر مربع
ارتفاع گود: 11 متر
روش اجرا: شمع فولادی و مهار (کابل)
توضیحات: خاک ریزشی
فعالیت شرکت: طرح، تهیه مصالح و اجرا در شش ماه (سال 1393)

پروژه مدرسه اسلامی رضویه پایدار سازی جداره گود
محل: تهران، چیذر، خیابان صالحی
کارفرما: شرکت نقش پایه
سطح جداره گود: 2400 متر مربع
ارتفاع گود: 9متر
روش اجرا: نیلینگ (کابل)
توضیحات: در حال طراحی
فعالیت شرکت: طرح، تهیه مصالح و اجرا (سال 1394-1395)

مجتمع مسکونی امیر سلیمانی
پایدار سازی جداره گود
محل: تهران، نیاوران
کارفرما: آقای مهندس توسلی
سطح جداره گود: 750 متر مربع
ارتفاع گود: 10 متر
روش اجرا: شمع فولادی و مهار (کابل)
توضیحات:
فعالیت شرکت: طرح، تهیه مصالح و اجرا
در 30 روز (سال 1394)

پروژه مجتمع مگا مال
پایدار سازی جداره گود
محل: تهران، خیابان شهید ستاری
کارفرما: شرکت نگین آرای آسیا
سطح جداره گود: بیش از 3000 متر مربع
ارتفاع گود: 16متر
روش اجرا: نیل و مهار (کابل) دائمی
فعالیت شرکت: طرح و اجرا قسمتی به روش ژئوگرید (سال 1395-1394)

پروژه مدرسه اسلامی احمدیه پایدار سازی جداره گود
محل: تهران، خیابان سبلان
کارفرما: شرکت نقش پایه
سطح جداره گود: 2400 متر مربع
ارتفاع گود: 9متر
روش اجرا: نیل و مهار (کابل)
توضیحات: اتمام اجرا
فعالیت شرکت: طرح، تهیه مصالح و اجرا
در دو ماه (سال 1394)

پروژه مجتمع مسکونی جزائری سازه پیش تنیده
محل: تهران
کارفرما: آقای جزائری
زیربنای کل: 2300 متر مربع
تعداد طبقات: 7
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده
توضیحات:
نوع پیش تنیدگی: نچسبیده

پروژه پارکینگ طبقاتی فردوسی سازه پیش تنیده
محل: اصفهان، شاهین شهر
کارفرما: شهرداری شاهین شهر
زیربنای کل: 14000 متر مربع
تعداد طبقات: 8
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده نچسبیده
توضیحات:

(سال 1392)

روژه مجتمع تجاری صادقیه
سازه پیش تنیده
محل: تهران، فلکه دوم صادقیه
کارفرما: آقای فرمانروا و شهرداری تهران
زیربنای کل: 72000 متر مربع
تعداد طبقات: 17 طبقه
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده
توضیحات:
پیش تنیدگی: نچسبیده (سال 93-1394)

پروژه ساختمان مسکونی آقای منتظری سازه پیش تنیده
محل: قم، شهرک قائم
کارفرما: آقای منتظری
زیربنای کل: 1000 متر مربع
تعداد طبقات: 6
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده
توضیحات:
نوع پیش تنیدگی: نچسبیده (سال 1394)

پروژه شهرک ورز ش های آبی آویشن سازه پیش تنیده
محل: دماوند، شهرک آویشن
کارفرما: شرکت آهابکار
زیربنا: 500 متر مربع
تعداد طبقات: 1 طبقه مدفون
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده چسبیده
توضیحات: بارگذاری سنگین 2.5 تن بر متر مربع
دهانه تیرها: 21 متری

پروژه مجتمع چند منظوره معلم
سازه پیش تنیده
محل: تهران- یافت آباد- میدان معلم
کارفرما: آقای نور محمدی
زیربنای کل: 7000 متر مربع
تعداد طبقات: 9
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده نچسبیده
توضیحات:
(سال 1391)


پروژه ساختمان مسکونی تیماجی سازه پیش تنیده
محل: قم
کارفرما: آقای تیماجی
زیربنای کل: 750 متر مربع
تعداد طبقات: 5
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده نچسبیده
توضیحات:
(سال 1392)

پروژه مجتمع مسکونی سازمان برنامه سازه پیش تنیده
محل: تهران،
کارفرما: آقای حاج نصیر
زیربنای کل: 1700 متر مربع
تعداد طبقات: 6
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده نچسبیده
توضیحات:

پروژه موتور خانه و استخر سرپوشیده
سازه پیش تنیده
محل: شیراز
کارفرما: تعاونی مسکن هیات علمی دانشگاه شیراز
زیربنای کل: 1260 متر مربع
تعداد طبقات: 1 طبقه مدفون
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده
توضیحات:
نوع پیش تنیدگی: نچسبیده با دهانه 20 متر


پروژه ویلای مسکونی شهرک غرب
سازه پیش تنیده
محل: تهران – شهرک غرب
کارفرما: آقای خدابخشی
زیربنای کل: 1400 متر مربع
تعداد طبقات: 3
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده نچسبیده
توضیحات:

پروژه ساختمان تامين اجتماعي استان قزوين سازه پیش تنیده
محل: قزوين
کارفرما: سازمان تامين اجتماعي قزوين
زیربنای کل: 9330 متر مربع
تعداد طبقات: 13
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
بزرگترین دهانه 10 متر-ضخامت دال 22 سانتی متر

پروژه طرح گسترش حرم حضرت علي (ع)
سازه پیش تنیده
محل: نجف اشرف (عراق)
کارفرما: ستاد بازسازي عتبات عاليات
زیربنای کل: 150000 متر مربع
تعداد طبقات: 4 طبقه
سیستم سازه: بتنی
توضیحات: استفاده از بتن با دوام بالا(طول عمر طراحی سازه 400 سال)

پروژه مجتمع تجاري البرز
سازه پیش تنیده
محل: قزوین
کارفرما: شرکت البرز نئوپان
زیربنای کل: 24000 متر مربع
تعداد طبقات: 14 طبقه
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات: قاب ساده یا دیوار برشی متوسط بزرگترین دهانه 17 متر

پروژه مرکز بين المللي مشهد سازه پیش تنیده
محل: مشهد
کارفرما: شرکت توس گستر
زیربنای کل: 130000 متر مربع
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
قاب ساده یا دیوار برشی متوسط – بزرگترین دهانه 90/15متر

پروژه برج تجاري-مسکوني آدنا
سازه پیش تنیده
محل: سرعين اردبيل
کارفرما: شرکت مهندسي توانه
زیربنای کل: 18700 متر مربع
تعداد طبقات: 23 طبقه
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
پلان خاص با بالکنهاي نامنظم- ارتفاع سازه 85 متر (سال 1389)

پروژه برج تجاري تفريحي آوا
سازه پیش تنیده
محل: سرعين اردبيل
کارفرما: شرکت مهندسي توانه
زیربنای کل: 52000 متر مربع
تعداد طبقات: 19
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
بزرگترین دهانه 16 متر-ضخامت دال 25 سانتی متر

پروژه برج مسکوني لوتوس
سازه پیش تنیده
محل: تهران (ميدان تجريش)
کارفرما: آقاي حسيني و بانک پارسيان
زیربنای کل: 14000 متر مربع
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات: بزرگترین دهانه 11 متر
ضخامت دال 28 سانتی متر-ارتفاع سازه 51 متر (سال 1390)

پروژه مجتمع مسکوني باغ بهشت
سازه پیش تنیده
محل: تهران-سعادت آباد
کارفرما: بنياد تعاون ناجا
زیربنای کل: 17500 متر مربع
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: بتنی پیش تنیده
توضیحات:
دیوار برشی متوسط- بزرگترین دهانه 85/11 متر

بخش تجاری برج تجاري – مسکوني پانوراما
سازه پیش تنیده
محل: کلارآباد
کارفرما: جناب آقاي منافي
زیربنای کل: 57000 متر مربع
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
بزرگترین دهانه 15 متر-ارتفاع سازه 80/128 متر

پروژه 400 واحدي مرزداران تبريز
سازه پیش تنیده
محل: تبریز
کارفرما: شرکت پرشين پيش تنيده
زیربنای کل: 83000 متر مربع
تعداد طبقات: 22
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
بزرگترین دهانه 90/9 متر-ارتفاع سازه 40/80 متر

پروژه مجتمع مسکوني مهر فرهنگيان سازه پیش تنیده
محل: قزوین
کارفرما: شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان
زیربنای کل: 17400 متر مربع
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
دیوار باربر برشی متوسط- بزرگترین دهانه 12 متر

پروژه ساختمان نمايشگاهي – اداري مپصا
سازه پیش تنیده
محل: شهرک پرديس

کارفرما: شرکت مپصا
زیربنای کل:
تعداد طبقات:
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
هندسه نامنظم طبقات و استفاده از بتن نمايان

پروژه مجتمع تجاري آدنا
سازه پیش تنیده
محل: سرعين اردبيل
کارفرما: جناب آقاي اللهياري
زیربنای کل: 8800 متر مربع
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات:
دیوار باربر برشی متوسط- بزرگترین دهانه 80/11متر

پروژه ويلاي لواسان
سازه پیش تنیده
محل: لواسان تهران
کارفرما: آقاي وظيفه خواه
زیربنای کل: 800 متر مربع
تعداد طبقات:
سیستم سازه: اسکلت بتنی پیش تنیده
توضیحات: بزرگترین دهانه 12 متر- دیوار برشی متوسط


پروژه دروازه مجتمع بندري شهيد رجايي
سازه پیش تنیده
محل: بندر عباس
کارفرما: سازمان بنادر و کشتيراني

زیربنای کل: —
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: قاب بتني پيش تنيده
توضیحات:
تیر با ارتفاع 75/3 متر و دهانه 56 متر

پروژه مجموعه زيارتي امامزاده عبد الله
سازه پیش تنیده
محل: آمل
کارفرما: شرکت تماب
زیربنای کل: 2300 متر مربع
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: اسکلت بتني پيش تنيده
توضیحات: ارتفاع سازه 18 متر- سیستم باربر جانبی دیوار برشی متوسط

پروژه ساختمان اداري شرکت گاز سازه اسکلت فلزی
محل: سيستان و بلوچستان
کارفرما: شرکت مهندسي توصان
زیربنای کل: ——
تعداد طبقات: 6
سیستم سازه: اسکلت فلزي با اتصالات پيچ و مهره
توضیحات: قاب خمشی ویژه و دیوار برشی –وزن اسکلت در هر متر مربع 59 کیلوگرم

پروژه يادمان عمليات بيت المقدس
سازه اسکلت فلزی
محل: شیراز
کارفرما: بنياد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس
زیربنای کل: —-
تعداد طبقات: —
سیستم سازه: اسکلت فلزي
توضیحات: قاب مهاربندی شده یا اتصالات پیچ و مهره ایارتفاع سازه 55 متر –وزن اسکلت 900 تن

سکوهای بلند کننده پل متحرک (RORO)
محل: اميرآباد (مازندران)
کارفرما: سازمان بنادر و کشتيراني
زیربنای کل: —–
تعداد طبقات: —–
سیستم سازه: عرشه فلزي
توضیحات: پل کاملا هیدرولیکی جهت انتقال واگنهای فوق سنگین از کشتی به اسکله-دو دهانه 27 متر

سازه هاي منحرف کننده باد نيروگاه شازند
سازه اسکلت فلزی
محل: اراک – شازند
کارفرما: دانشگاه صنعتي شريف
زیربنای کل: —–
تعداد طبقات: —–
سیستم سازه: خرپاي فلزي
توضیحات: اجرای سازه برای اولین بار در ایران جهت افزایش راندمان برجهای خنک کننده

پروژه حصار کابلی مرکز تجاری روشا (نیاوران)
سازه پیش تنیده
محل: تهران
کارفرما: دپارتمان روشا
زیربنای کل: 34000 متر مربع
تعداد طبقات: 18
سیستم سازه: دال بتنی پیش تنیده
توضیحات: حداکثر دهانه سقف 13 متر

پروژه حسینیه خوابگاه مجیدیه

سازه بتنی

محل: تهران – مجیدیه

کارفرما: دانشگاه علم و صنعت ایران
زیربنای کل: 200 متر مربع
تعداد طبقات: —–
سیستم سازه: اسکلت بتنی با سقف تیرچه
توضیحات: حداکثر دهانه 10 متر

پروژه مجتمع مسکوني آروين (سرعين)
اسکلت بتنی با سیستمICF
محل: سرعين اردبیل

کارفرما: جناب آقاي اللهياري
زیربنای کل: 110000مترمربع
تعداد طبقات: —–
سیستم سازه: اسکلت بتني با سيستم ICF
توضیحات: بزرگترین دهانه 7/7 متر-سیستم باربرر جانبی-دیوار برشی باربر برشی و تیرچه های پیش تنیده

مشخصات برخی از سوابق و تجربیات شرکت ایستا ابینه کسری در زمینه پیش تنیدگی به شرح زیر می باشد:
عنوان پروژه محل پروژه کارفرما موضوع قرارداد سال شروع مدت قرارداد مبلغ قرارداد (میلیون ریال)
برج مسکونی الیزه مشهد گروه الیزه طرح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش چسبیده 1395 18 ماه 3500
هتل ابریشم مشهد آقای عباس زادگان طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش چسبیده 1395 14 ماه 3240
مرکز تجاری و پارکینگ ورامین ورامین کارا سازه متین طرح و نظارت سقفهای پیش تنیده به روش چسبیده 1394 24 ماه 1500
مرکز تجاری گلکسی آبادان روئین دژ بتن طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش چسبیده 1396 12 ماه 8400
سیتی سنتر مشهد شالده تخریب قسمتی از دالهای پیش تنیده به دلیل تغییر کاربری 1396 6 ماه 1000
شیرخوارگاه شبیر تهران سازمان بهزیستی طرح و اجرای کل اسکلت با سقفهای پیش تنیده به روش نچسبیده 1395 9 ماه 7700
مرکز تجاری روشا تهران دپارتمان روشا طرح و نظارت سقفهای پیش تنیده به روش نچسبیده 1392 24 ماه 1800
ساختمان اداری عرفی تهران آقای خدابخشی طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش نچسبیده 1392 12 ماه 2100
ساختمان مسکونی عرفی تهران آقای خدابخشی طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش نچسبیده 1395 12 ماه 1600
مرکز تجاری تفریحی چشم تهران تهران آهابکار طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش چسبیده 1394 5 ماه 1800
هتل سیویتل کیش مهراز گستر طرح و نظارت سقفهای پیش تنیده به روش چسبیده 1396 12 ماه در حال انجام
مرکز بازیهای آبی آویشن دماوند آهابکار طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش چسبیده 1393 6 ماه 1000
مرکز تفریحی دو کوهکی شیراز پی دلتا بیستون طرح، تهیه مصالح و اجرای سازه و سقفهای پیش تنیده به روش نچسبیده 1391 9 ماه 11000
مرکز تجاری البرز قزوین آقای برادران طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش نچسبیده 1392 24 ماه 12000
مرکز تجاری سپند صادقیه تهران آقای فرمانروا طرح، تهیه مصالح و اجرای سقفهای پیش تنیده به روش نچسبیده 1391 19 ماه 15750
…..

مشخصات اعضای هیات مدیره شرکت ایستا ابنیه کسری به شرح زیر می باشد:
نام و نام خانوادگی لیسانس فوق لیسانس دکتری سمت
سید علی شاهچراغی عمران- دانشگاه صنعتی شریف خاک و پی – دانشگاه صنعتی شریف خاک و پی – دانشگاه صنعتی شریف مدیر عامل
جلال صالحی مبین عمران- دانشگاه صنعتی شریف سازه – دانشگاه صنعتی شریف سازه و زلزله – دانشگاه صنعتی شریف رئیس هیات مدیره
مهدی مسافری عمران- دانشگاه صنعتی شریف سازه – دانشگاه صنعتی شریف — عضو هیات مدیره

¬¬¬¬¬¬¬¬
سيد علي شاهچراغي
• دكتري گرايش گرايش ژئوتكنيك دانشگاه صنعتي شريف، بهمن 1396
• کارشناسي ارشد گرايش سازه، دانشگاه صنعتي شريف، مهر 1384 تا آبان 1386 با معدل 29/17
• بررسي رفتار ديناميکي خاکهاي شن و ماسه¬اي سيماني شده با کلسيت – مطالعه موردي خاک تهران
• کارشناسي عمران، دانشگاه صنعتي شريف، مهر 1379 تا خرداد 1383 با معدل 93/16
افتخارات تحصيلي:
• رتبه 11 کنکور کارشناسي ارشد عمران سال 1384 در بين چهارده هزار شرکت کننده
• مقام سوم در دهمين المپياد دانشجويي عمران (مرحله نهايي)
• عضو بنياد ملي نخبگان
سوابق کاري
• فعاليت در دفتر مقاوم¬سازي دانشگاه صنعتي شريف از سال ارديبهشت 1383 تا شهريور سال 1384
• اشتغال در سازمان توسعه تجهيز و نوسازي مدارس کشور از دي ماه 1386 تا مرداد 1387 به عنوان قائم مقام گروه سازه
• عضو كميته فني سازمان توسعه تجهيز و نوسازي مدارس کشور از دي ماه 1386 تا مرداد 1387
• مدیر عامل شرکت ابنیه کسری از سال 1387 و طراحی و اجرای چندین پروژه پایدار سازی جداره گود و سازه های بتنی به ویژه پیش تنیده در این مدت
• فعاليت در شركت مديريت مهندسي توسعه پايدار از مرداد ماه 1387 تا فروردین ماه 1388
• تدریس (TA) در دانشگاه صنعتی شریف برای دروس مرتبط به مکانیک خاک
• عضو سازمان نظام مهندسي استان تهران و داراي گواهي پايه 2 نظام مهندسي در امر نظارت و محاسبات
• مشاور عالی عملیات ژئوتکنیک پروژه فازه 2 برج میلاد از اردیبهشت ماه 1391 تا تیر ماه 1392
سوابق تدريس:
• تدريس خصوصي دروس دانشگاهي از سال 1380 تا 1382 در موسسات خصوصی آموزشی
• تدريس درس آزمايشگاه مكانيك خاك در دانشگاه صنعتي شريف از سال 1388 در چند ترم.
• دستيار آموزشي دروس مختلف كارشناسي و كارشناسي ارشد در دانشگاه صنعتي شريف از سال 1388 در چند ترم.
مقالات علمی
• Evaluation of Dynamic Properties of a Calcite Cemented Gravely Sand, Geotechnical Earthquake Engineering and Soil Dynamics IV, Sacramento, USA, (2008).
• Dynamic Strength of Gravely Sand with Emphasis on the Effect of Membrane Compliance, The 14th World Conference on Earthquake Engineering, Beijing, China (2008).
• Mechanical Behaviour of Cemented Gravely Sand Under Cyclic Loading – Case Study of Tehran Alluvium, 8th International Congress of Civil Engineering, Shiraz, Iran (2009).
• Dynamic Behaviour of a Gravely Sand, The 15th World Conference on Earthquake Engineering, International Congress of Civil Engineering, Lisbon, Portugal (2012).
• Effect of Membrane Compliance on Anisotropic Behavior of Gravelly Soils in Cyclic Triaxial Tests, The 5th International Conference on Geotechnical Engineering and Soil Mechanics, Tehran, Iran (2016)
• Elimination of Membrane Compliance Using Fine Sandy Coating on Gravelly Soil Specimens, The 5th International Conference on Geotechnical Engineering and Soil Mechanics, Tehran, Iran (2016)
• Implementation of Image Processing Technique for Measuring Membrane Penetration in Triaxial Testing on Gravelly Soils, the 19th International Conference on Soil Mechanics and Geotechnical Engineering, Seoul, South Korea (2017).
• A new method for eliminating membrane compliance in cyclic triaxial tests on gravelly soils, International Journal of Science and technology, Scientia Iranica, Accepted Manuscript , Available Online from 30 January 2018, DOI: 10.24200 / SCI.2018.5076.1082, (2018)


جلال صالحی مبین
افتخارات تحصيلي:
• رتبه اول کنکور کارشناسي ارشد عمران سال 1383
• مقام اول نهمين المپياد دانشجويي عمران (مرحله اول و مرحله نهايي)
• عضو بنياد ملي نخبگان (درجه1)
• دريافت جايزه دكتر توكلي دانشكده عمران دانشگاه صنعتي شريف
• دانشجوي استعداد درخشان دانشگاه صنعتي شريف در مقطع كارشناسي
• رتبه دوم مقطع کارشناسی دانشکده عمران
سوابق پژوهشي
کتاب:
• کتاب ” ساختمانهای پیش تنیده، طرح و اجرا”، نشر علم عمران، 1396، تالیف: دکتر بیژن اعلامی، ترجمه: جلال صالحی مبین
• کتاب ” بررسی روشهای کارگاهی اجرای تاندونهای تک رشته غیر چسبیده”، ترجمه: جلال صالحی مبین، در حال ویرایش نهایی برای چاپ
• کتاب “ايستايي 1و2” انتشارات آزاده، با شماره شابك 4-126-501-964، سال 1385، جلال صالحی مبین
• کتاب “مباني، جداول و استانداردهاي مهندسي عمران”انتشارات فرهمند، با شماره شابك 4-08-2715-964-978، سال 1387، مهدی مسافری، جلال صالحی مبین، مهریار متولی
• کتاب “دستورالعمل مقاوم سازي ساختمانهاي نيمه اسکلت، نشریه 684” مرکز تحقيقات راه، مسکن و شهرسازی، با شماره شابک 5-68-5392-600-978 ،سال 1392، دکتر محمد تقی کاظمی، دکتر نادر خواجه احمد عطاری، دکتر جلال صالحی مبین، دکتر مسعود حسین زاده اصل، مهندس ایمان ذاکری
سوابق کاري
• سرپرست دفتر فنی و اجرایی شرکت پیش تنیده پارس (83 تا 88)
• طراحی یا اجرای بیش از 100 ساختمان پیش تنیده و پل مانند برج الیزه 2 (مشهد)، هتل ابریشم (مشهد)، مرکز تجاری و پارکینگ ورامین، هتل آکادمی کشتی (تهران)، ساختمان تجاری فروشگاههای زنجیره ای روشا (نیاوران)، مرکز تجاری البرز(قزوین)، مرکز چند منظوره پانوراما (کلارآباد)، شیرخوارگاه شبیر (شوش)، ساختمان مسکونی تامین اجتماعی (قزوین)، مرکز مالی اقتصادی مشهد، مرکز تجاری صادقیه تهران، پروژه چشم تهران، ساختمان آکادمی کشتی تهران، پارکینگ طبقاتی فردوسی شاهین شهر اصفهان، هتل سیویتل کیش، هتل سازمان نظام مهندسی شیراز در کیش، ساختمانهای آقای جهانداری در بندرعباس، مرکز تجاری کنگان بوشهر، ساختمان مسکونی لوتوس (تهران)،…
• مقاوم سازی ساختمانها و تاسیسات مخازن نفت ری، کن، قرچک، ساختمان مرکزی پست، ساختمان شرکت ملی نفت (دفتر مطالعات آسيب پذيري لرزه‌اي سازه‌های دانشگاه صنعتي شريف)، مقاوم سازی مدرسه شهدای سیس آباد خراسان
• طراحی چندین سازه فلزی از قبیل بیمارستان چمران تبریز، بیمارستان نیروی انتظامی شیراز، سوله انبار گندم بندر امام خمینی، پل متحرک ( Ro Ro) بندر امیرآباد، مصلی خاش، بیمارستان نیروی انتظامی بندرعباس، بیمارستان قائم، …
• مطالعات سازه ای طرح گسترش حرم علوی (دانشگاه شهید بهشتی)
• نظارت ساختمان چند منظوره روشا، آکادمی کشتی، ساختمان مسکونی لوتوس، ..
• اخذ اولين مدرک مهندسي حرفه اي عمران (PE) از انجمن مهندسين عمران ايران
• مسلط به تحلیل استاتیکی غیر خطی سازه های بتنی و فولادی و طراحی بر اساس عملکرد
• عضو نظام مهندسي نظام مهندسي استان تهران در پایه 2 نظارت، محاسبات و اجرا
• کارشناس رسمي دادگستری در رشته راه و ساختمان
• اخذ مدرک G4 از شهرداری دبی در زمینه طراحی سازه
سوابق تدریس
• تدریس طراحی سازه های فولادی در پردیس دانشگاه صنعتی شریف (سال 93-95)
• تدريس ديناميک در دانشگاه آزاد اسلامي واحد پرديس (سال 92-93)
• تدريس تحليل سازه و طراحی سازه های بتنی در موسسه غيرانتفاعي صدرالمتالهين (صدرا) (سال 86-88)
• تدريس تحليل سازه، طراحی سازه های بتنی و فولادی در موسسه غيرانتفاعي علاء الدوله سمناني گرمسار (سال 88-90)
• دستيار آموزشي دکتر گل افشاني و دکتر کاظمي در درس تحليل سازه، طراحی سازه های بتنی، پلاستيسيته و مکانيک محيط پيوسته

مهدی مسافری

تحصیلات و گواهینامه ها
• کارشناسی مهندسی عمران : دانشگاه صنعتی شریف، 1379-1384
• کارشناسی ارشد مهندسی عمران- گرایش سازه : دانشگاه صنعتی شریف، 1385-1388
• ” گواهینامه بهسازی لرزه ای” از قطب علمی مقاوم سازی و بهینه سازی دانشگاه امیر کبیر و نظام فنی اجرایی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری

سوابق کاری
• کارشناس دفتر فنی، شرکت مهندسین مشاور گمانه کار، 1383- 1385
• کارشناس فنی کمیسیون فناوری و تحقیقات انجمن صنفی انبوه سازان مسکن، 1384-1388
• کارشناس توليد قطعات پيش ساخته بتنی، شرکت فرآشيان ميهن، 1387- 1388
• کارشناس ارشد دفتر فنی، شرکت مهندسین مشاور ابنیه طراحان کسری، 1387-۱۳۹6
• طراحی و نظارت بر اجرای 145 سازه بتنی معمولی و پیش تنیده، مجموعاً با زیربنای بیش از 700 هزار متر مربع
• نظارت بر اجرای پایدار سازی گود پروژه های: مجتمع مسکونی دانش آموختگان دانشگاه شریف، ساختمان جدید تولید کارخانه داروسازی ایران-هورمن، و مجتمع مسکونی 104 واحدی استاد معین

جوایز و افتخارات
• کسب رتبه 9 در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی مهندسی عمران در بین 14 هزار شرکت کننده، 1384
• ثبت یک اختراع تحت عنوان ” روش و نحوه ساخت بتن حاوی الیاف PET ” ، 1383
• کسب رتبه اول در مسابقه “مکعب بتنی با وزن و مقاومت مشخص”، انجمن بتن ایران (ICI) ، 1383
• کسب رتبه سوم در مسابقه “توپ بتنی بولینگ”، موسسه بتن ایران (ACI) ، 1382
• کسب رتبه اول در مسابقه “طراحی و ساخت قاب بتنی”، جشنواره دانشجویان عمران کل کشور ، 1381

تالیفات
• تالیف کتاب “مبانی، جداول و استاندارد های مهندسی” ، انتشارات فرهمند
• ارايه مقاله ” بررسي اثر الياف PET بر خصوصیات مکانیکی بتن” ، کنفرانس بين المللي بتن و سبکسازي ساختمان ، 1384
• پایان نامه کارشناسی ، ” آزمون های غیر مخرب بتن- تحقیق آزمایشگاهی تشخیص خرابی عرشه پلهای بتنی به روش اولتراسونیک” به راهنمایی دکتر عبدالرضا جغتایی ، 1384
• پایان نامه کارشناسی ارشد، ” ارزيابي عملكرد لرزه‌اي ساختمانهاي دارای ديوار برشی با استفاده از تحليل غيرخطي ديناميکی و روش IDA ” به راهنمایی دکتر مسعود مفید، 1388


معرفی کارکنان کلیدی و موثر:
نام و نام خانوادگی لیسانس فوق لیسانس دکتری مسئولیت سابقه اجرایی
سید علی شاهچراغی عمران- دانشگاه صنعتی شریف خاک و پی – دانشگاه صنعتی شریف خاک و پی – دانشگاه صنعتی شریف مدیر بخش ژئوتکنیک شرکت 12 سال
جلال صالحی مبین عمران- دانشگاه صنعتی شریف سازه – دانشگاه صنعتی شریف سازه و زلزله – دانشگاه صنعتی شریف مدیر بخش سازه شرکت 12 سال
محسن حیدری عمران- دانشگاه صنعتی شریف سازه – دانشگاه صنعتی شریف سازه و زلزله – دانشگاه تربیت مدرس سرپرست بخش محاسبات 8 سال
ماکان اسماعیلی عمران- دانشگاه صنعتی شریف سازه – دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات — سرپرست بخش اجرا 13 سال
مهدی مسافری عمران- دانشگاه صنعتی شریف سازه – دانشگاه صنعتی شریف — سرپرست بخش سازه 11 سال
مهران عبدی عمران- دانشگاه سمنان خاک و پی – دانشگاه امیرکبیر — سرپرست بخش ژئوتکنیک 3 سال
احسان مظفری عمران – دانشگاه آزاد تهران مرکز سازه – دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی — محاسب ارشد 5 سال
محمد حسین صیادنژاد عمران- دانشگاه آزاد خوزستان مدیریت منایع آب – دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات — سرپرست بخش اجرای پیش تنیدگی 4 سال
مهدی عز الدین عمران- دانشگاه سمنان سازه – دانشگاه آزاد تهران جنوب — محاسب 4 سال
جواد صالحی مبین عمران- دانشگاه نوشیروانی مازندران سازه – دانشگاه نوشیروانی مازندران محاسب دالها 1 سال
مصطفی فلاح مراد عمران – دانشگاه گرمسار محاسب 3 سال
مرتضی احمدیان عمران- دانشگاه سمنان سرپرست بخش اجرای پیش تنیدگی 4 سال
فرزاد یونسی — — — تکنسین اجرای پیش تنیدگی 15 سال
هادی مطیع الکران — — — تکنسین اجرای پیش تنیدگی 12 سال
سید عبدالله خان بابایی — — — تکنسین اجرای نیلینگ 16 سال


مشخصات برخی از تجهیزات شرکت به شرح زیر می باشد:
گروه نام دستگاه سازنده تعداد
سازه بتنی ست کامل دستگاه برش و خم آرماتور پارس خاموت 4
تجهیزات کامل قالب بندی سقف ارس پولاد 2000 متر مربع
تجهیزات کامل قالب بندی دیوار ارس پولاد 2000 متر مربع
قالب وافل شرکت مهانیت 2000 متر مربع
پیش تنیدگی پمپ هیدرولیک Power team (USA) 3
پمپ هیدرولیک چینی 1
جک کشش 24 رشته ِDSI (Dywidag systems international) 1
جک کشش تک رشته Jack & accessories (USA) 3
دستگاه دد زن هیدرولیک Jack & accessories (USA) 1
دستگاه دد زن دستی Enerpack 1
دستگاه تزریق گروت – 2
دستگاه پیازی زن انتهای استرند — 2
Load cell جهت کالیبره کردن تجهیزات پیش تنیدگی – 1
پایدار سازی جداره گود دستگاه حفاری (دریل واگن) furukawa 2
کمپرسور Ingersoll rand 2
ست کامل تزریق دوغاب ITP 1
عمومی دستگاه جوش و سایر تجهیزات مربوطه صبا الکتریک 2
وانت آریسان 1
دیزل ژنراتور برق 1
هیلتی و دریل تخریب بتن 2

مدارک : گرید پیمانکاری، ISO9001, 14001, OHSAS18001


تصاویر برخی از تجهیزات در اختیار به شرح زیر می باشد:

دستگاه کاساگرانده C6 به همراه کمپسور سولار 1600

نمونه دستگاه تزریق دوغاب سیمان با فشار

دستگاه کاساگرانده C8 با قابلیت اجرای ستون اختلاط عمیق، تزریق با فشار (Jet Grouting) و اجرای دیوار دیافراگمی به همراه کمپرسور سولار