پیش تنیده
اسلایدر

آموخته ایم که عمل کنیم

شرکت ابنیه کسری با داشتن تیم اجرائی قوی توانایی اجرای سازه های خاص را دارا میباشد

گروه ساختمانی کسری متشکل از شرکت طراحان ابنیه کسری به شماره ثبت 340231 (سهامی خاص) با ماموریت ارائه خدمات مشاوره و اجرایی و شرکت ایستا ابنیه کسری به شماره ثبت 366058 (سهامی خاص) با ماموریت ارائه خدمات اجرایی و پیمان مدیریت کارهای خاص به ترتیب در طی سال‌های 1387 و 1388 توسط تعدادي از مهندسين فارغ التحصيل دانشگاه صنعتي شريف با هدف ارايه خدمات در پروژه‌هاي عمراني و بهبود کیفیت ساخت با استفاده از تکنولوژی‌های نوین صنعت ساخت در تهران به ثبت رسيد و از آن تاريخ تا کنون در اقصي نقاط کشور و مناطق برون مرزي ضمن ارائه خدمات مشاوره پروژه‌هاي مختلف در دو مرحله طراحی و نظارت با متراژ بيش از یک میلیون و پانصد هزار متر مربع، اجرای تعداد قابل توجهی پروژه را نیز در قالب قرارداد‌های اجرایی به صورت طرح و اجرا به پایان رسانده است.

چشم انداز شرکت­های کسری تبديل شدن به شرکت برتر طرح و ساخت با استانداردهاي والاي اخلاقي و صداقت و شفاف در زمينه پروژه­هاي خاص، طراحي بهينه سازه‌ها و ارايه روشهاي نوين، اقتصادي و عملي براي کارهاي صعب الاجرا در کنار اطمينان از رضايت کارفرمايان مي باشد.

جهت پاسخگويي به طيف گسترده نيازهاي کارفرمايان، اين مجموعه سعي داشته است تا در کادر فني خود تخصص‌هاي مورد نياز را در بخش های معماری، سازه و تاسیسات جمع آوری نماید.

از مهمترین توانمندی‌های این مجموعه ارائه کلیه خدمات مرتبط با سازه های فلزی پیچ و مهره ای و سازه های بتنی با دال پیش‌تنیده و دال مجوف (waffle) می باشد. این توانمندی ها شامل طراحی، تأمین مصالح و اجرا (E.P.C.) می باشد.

از دیگر زمینه‌های اصلی فعالیت این مجموعه طرح و اجرای عملیات پایدار‌سازی جداره‌های گود با استفاده از روش‌های نوین می‌باشد. این مجموعه ضمن ارائه خدمات مشاوره در تعداد قابل توجهی از این نوع پروژه ها، در موارد متعددی عملیات پایدار‌سازی در قالب قرارداد طرح و اجرا را به انجام رسانده است.

این مجموعه منسجم دارای سوابق علمی و عملی متعدد و آشنا به فن آوری های روز بوده و در زمینه های مرتبط فعالیت می نماید.

مدیران و اعضاء هیات مدیره شرکت قبل از تاسیس شرکت نیز دارای سوابق طراحی، اجرائی و مدیریتی قابل ملاحظه در بخش ساخت و ساز خصوصاً در پروژه های بزرگ و انبوه اعم از پروژه های عمرانی، مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی بوده اند که در صورت نیاز بصورت جداگانه قابل ارائه خواهد بود.

Leave a Reply